İndirimli Fiyat! Olay Şöyle Oldu Daha büyük görüntüle

Olay Şöyle Oldu

9786057865649

Yeni ürün

Stokta yok. 3 günde temin

20,80 TL vergi dahil

-20%

26,00 TL vergi dahil

Bilgi kartı

EbatNormal
Cilt Durumuİnce Kapak

Daha fazla bilgi

İyi geçmese de çocukluğuna özlem duyanların, bir bıçak keskinliğinde yaşanan hayatların, işlek caddelerde para kazanıp arka sokaklarda yaşayanların, sol yumruğunu gevşetemeyenlerin, dişlerini sıkanların, uykusu kaçanların hikâyeleri...

“Kitabı okurken, hiç tanık olmadığınız kiraz mevsimine imrenip, erkek şiddetine öfkenizi bileyebilir, sokak müzisyeniyle sohbete dalıp çocukluğunuzdaki kızartma kokusunu özleyebilirsiniz.”

- Çiğdem Toker -

“Aramızdan biri kalp işlerine bakar, duygu işlerinin sorumlusu olur. Ayşen, bu çıldırtıcı gürültüde ve tam da bu gürültünün ortasında kalbimizin mümessili. Bu yazıları okuyun da sizin de kalbiniz başı boş kalmasın.”

- Ece Temelkuran -

“Yazılarında sevgi de var, öfke, isyan, hayal kırıklığı da. Ama sonunda illaki umut var. Ayakları yere sağlam basan, düşeni kaldıran, paylaştıkça çoğalan bir umut.”

- Elif Ilgaz -

“Bu kitapta, acıya gözlerini dikebilen, onu çift görene kadar bakmaya devam eden, sonra bu çifte acıya yaklaşan, ikisini birden on ikiden vurabilen insanlar var. Üstelik bunu sade gülerek yapıyorlar.”

- Sinem Sal -

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: